Pierwszy CooKing Clash odbył się w mieszkaniu prywatnym
14 grudnia 2002. Do boju stanęło wtedy siedmiu kucharzy. Przez lokal przewinęło się około 70 osób, impreza trwała 26 godzin. Zwyciężył Bronek i jego brokuły.

W związku z wielkim powodzeniem tego incydentu drugi CooKing Clash odbył się w klubie Punkt. Połączony był z impreza HeyHoLet'sGo poświecona pamięci zmarłych muzyków formacji The Clash i The Ramones. Sześć teamów kucharskich, teamów skleconych na poczekaniu, bowiem okazało się, ze przygotowanie 70 porcji to dla jednej osoby zbyt wiele pracy, okupowało kuchnie "apetytu architektów". Pierwsze danie wydane zostalo o godzinie 22.00 i zniknelo w ciagu 3 minut.Ostatnie danie wydane zostalo o godzinie 3.00 i zniknelo w ciagu 6minut. Przewinelo sie ok. 600 osób. Zwyciezyl Spikey i jego ziemniaczki.

Trzeci CooKing Clash odbył się również w klubie Punkt. Tym razem muzycznie był bardziej zróżnicowany od drugiego, gościliśmy reggae, ska, punk, psychobilly i drumandbass. Oprócz kucharzy ze stolicy mieliśmy także jeden team z Poznania. Publiczność osobiście dziękowała organizatorom za tak wspaniały pomysł. Przewinęło się ok. 500 osób. Zwyciężyli wszyscy bowiem urna wyborcza została stratowana przy wydawaniu pierwszego dania.

Czwarty CooKing Clash odbył się w Centralnym Domu Qultury i w jego okolicach w pierwszym dniu unijnego referendum. Przewinęło się ok. 1000 osób. Na zewnętrznej pięciu teamom grillującym i sałatkującym przygrywali: Zjednoczenie Sound System i Marta - bębniarka z dziewczynami. Po zmierzchu zapłonęło ognisko. W sali koncertowej szalał dj Roku, pulsował zespół LeillJah i rokendrolowali Stan Zvezda oraz Robotix. Świeże płyty Zvezdy latały wysoko, piękne kobiety pląsały na scenie, a szampan lał się strumieniami. Zwyciężył Eating Buddha Team i ich Los Zavijakos con Las Surprisas. Całe jedzenie zniknęło przed północą. Udało nam się zebrać do puszki 380 zł, które zostały przekazane Pajacykowi.

Mediowo wspierali nas:
MTV Polska, Aktivist, WiK, Co Jest Grane, Radiostacja, www.o2.pl, www.clubbling.waw.pl, www.clubber.pl, www.independent.pl, www.terra.pl, www.vege.pl, www.warszawaonline.pl.

Specjalne podziękowania dla załogi Post Regiment za użyczenie sprzętu.


Piąty CooKing Clash odbył się w klubie Punkt 29 stycznia 2005 pod hasłem: "Wspólna scena w słusznej sprawie". Cały dochód z imprezy został przeznaczony na pomoc ofiarom tsunami. Oprawą muzyczną zajęły się Masala Sound System i Zjednoczenie Sound System ze wspaniałymi gośćmi. Przepiękne slajdy z basenu Morza Andamańskiego pokazywała MaUe. Przez imprezę przewinęło się ok. 600 osób, którym dodatkowo chciałabym podziękować za niezwykłą hojność puszkową. Dania jak zawsze znikały w oka mgnieniu. W związku z charakterem imprezy zrezygnowaliśmy z "walki". Kucharskie teamy wspierały się wzajemnie tworząc niezapomnianą atmosferę w gorącej kuchni. Na szczególną uwagę zasługują legendarne Bzzzzz Bezy DrimTimu, które "sprzedawane" były na sztuki, co niewątpliwie zwiększyło zawartość naszych bambusowych puszek.

Mediowo wspierali nas:
Jazz Radio, Radio Bis, Co Jest Grane, Serpent.pl, Clubbing.pl, Clubber.pl, Independent.pl, Relaz.pl, Vege.pl, Grono.net, Tokamak.biz, Warszawaonline.pl, Aktivist.pl, WiR, Dzień Dobry.pl

Specjalne podziękowania należą się: Allo, Zu, Yos, Marcin B., Max C., Maciek D., Magda J.

Bardzo specjalne podziękowania należą się mojemu synowi Maxowi za cierpliwość;)


Szósty i siódmy CooKings odbyły się w zagłębiu imprezowym przy ul. Dobrej 33/35, kolejno w sierpniu (Aurora) i w listopadzie (Jadłodajnia Filozoficzna). Wakacyjny CooKing organizował Marcin Doc Majewski i on dysponuje wszelkimi danymi na jego temat. Jesienny CooKing też organizował Marcin przy moim minimalnym wsparciu i jedyne co mam do powiedzienia to to, że nie znam lepszego, bardziej zorganizowanego, szybciej myślącego i tak bezproblemowego kaowca jak Marcin. Co naturalnie przekłada się na klimat, który panuje podczas podczas robionych przez niego imprez. Na listopadowy CooKing Marcin zaprosił naprawdę wspaniałych kucharzy i showmenów w jednym. Kryzys Team z Tomkiem Świtalskim i Maciejem Magurą Góralskim czy Biska Team z załogą djską z radia BIS to tylko przykłady potwierdzające regułę. Świetny koncert dał Farel Gott a Yassman i przyjaciele bujali rozanieloną i najedzoną publiczością do ciemnego rana... Pajacyk dostał 600 zł i 1200 zł.


Krok po kroku CooKing Clash staje się prawdziwym wydarzeniem na warszawskiej scenie kulinarno-imprezowej, a opowieści o nim krążą wśród coraz większej ilości ludzi.

Ważnymi postaciami wszystkich edycji CooKing Clash są Anatolia i jej DrimTim specjalizujący się w pieczeniu przepysznych sUodkosci. Wszystko co serwowały dziewczyny zawsze dostawało najwyższe noty. Dlaczego więc Anatolia DrimTim nie jest wymieniany jako team zwycięski? Bo żadne danie nie może stawać w szranki z ich wyśmienitymi szarlotami, sernikami i innymi smakołykami - są one po prostu po za konkurencją.